طرح کودک

محصول جدید

ساک تبلیغاتی طرح کودک

ساک تبلیغاتی از جنس پارچه اسپان باند +لمینت +فیلم OPP


تماس جهت خرید

جزییات بیشتر

9 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

مشخصات

ترکیبپارچه اسپان باند
خواصتجدید پذیر ، با دوام ،قابلیت شستشو

اطلاعات بیشتر

ساک تبلیغاتی:
ساک تبلیغاتی پارچه ای از جنس پارچه اسپان باند، با دوام و عمر طولانی جزو هدیه های تبلیغاتی به شمار می آید و در ابعاد و طرح های متنوع با رنگ های شکیل در اختیار مشتریان قرار میگیرد. این نوع از ساک تبلیغاتی پارچه ای قابلیت چاپ دارد و در زمانی معین و بهینه ساخته شده و تحویل مشتریان میگردد. .این نوع از ساک تبلیغاتی در گرماژ 120 موجود میباشد. دسته ی این ساک تبلیغاتی در هنگام ساخت باروش دوخت التراسونیک بر روی آن نصب میگردد و به همین دلیل معضل نصب دسته ساک تبلیغاتی توسط مشتریان حذف می گردد. دسته های لوپ ( بندی ) در این نوع ساک دستی پارچه ای علاوه بر زیبایی خاصی که به محصول داده است  ، استحکام بسیار بالایی به این نوع ساک دستی پارچه ای بخشیده و تحمل وزن بالا را در عین زیبایی به ارمغان آورده است.
تصور کنید صاحب یک بیلبورد سیار در سطح شهر هستید، با حرکت بیلبورد شما در شهر عده ی زیادی با برند شما آشنا می شوند. ساک تبلیغاتی این وظیفه را برای شما انجام می دهد.
شما با ارائه ی ساک دستی به مشتریان، نشان می دهید که به مشتری خود و خرید انجام شده توسط مشتری اهمیت می دهید، ارائه ی محصول شما در ساک خرید نشان دهنده ی احترام شما به مشتری، محصول و تجارت شماست. وجه تمایز ساک خرید با نایلون در این است که ساک خرید فرم و ظاهر خود را به مدت زیاد و قابل قبولی حفظ می کند، اما نایلون و کاغذ بعد از مدت کمی از شکل می افتد.
ساک تبلیغاتی اسپان باند با ماندگاری بالا ابزار تبلیغاتی ارزان با نام و طرح شما در سایزهای مختلف ومدلهای متنوع میباشند.
اگر از مشخصات فنی سفارش خود آگاه هستید در قسمت تماس با ما درخواست خود را برای ما ارسال نمایید در غیر این صورت یک تماس تلفنی با ما، شما را با جزئیات فنی درخواستتان آگاه می کند.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

طرح کودک

طرح کودک

ساک تبلیغاتی طرح کودک

ساک تبلیغاتی از جنس پارچه اسپان باند +لمینت +فیلم OPP


تماس جهت خرید